مهر/ وزیر راه و شهرسازی در بدو ورود به فرودگاه اردبیل از باند اصلی این فرودگاه و سیستم روشنایی در حال نصب آن بازدید کرد.

رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی به همراه استاندار اردبیل با حضور در باند اصلی فرودگاه اردبیل از بخش‌های مختلف آن بازدید و در جریان تجهیز روشنایی و سیستم آیلس آن قرار گرفت که قرار است با تکمیل این پروژه پروازهای فرودگاه اردبیل به شکل مطلوب انجام شود.
وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: ما آمادگی داریم تا نسبت به خرید تجهیزات و تأمین منابع اقدامات حمایتی را انجام دهیم و در هفته‌های آینده این مجموعه به شکل کامل به بهره‌برداری می‌رسد.
رستم قاسمی تصریح کرد: شرکت‌های داخلی مورد حمایت هستند و ما در خرید سیستم روشنایی از ظرفیت این شرکت‌ها استفاده کردیم و قطعاً با این فرآیند سرعت تکمیل پروژه بیش از گذشته خواهد بود.
در این بازدید مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل نیز به هزینه‌کرد ۲۴ میلیارد تومانی برای تجهیز و نوسازی باند اصلی فرودگاه اشاره کرد و گفت: تاکنون ۲۰ میلیارد تومان منابع طبق قرارداد هزینه شده است.
محمد قصابی افزود: این پروژه در مراحل تکمیل و رفع نقص احتمالی وجود دارد و با بهره‌برداری کامل از باند اصلی به همراه تجهیزات آیلس و یخ‌زدایی در این فرودگاه کنسلی پروازها به کمتر از ۲۰ تا ۳۰ درصد خواهد رسید.
 
  
  
 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today