فارس/ یعقوبعلی نظری امشب طی مراسمی در تالار قدس حرم رضوی با حضور وزیر کشور، به عنوان استاندار منتخب خراسان رضوی معرفی شد.

امشب نشست شورای اداری خراسان رضوی به منظور معرفی استاندار جدید این استان با حضور احمد وحیدی وزیر کشور در مشهد برگزار شد؛ در این مراسم که در تالار قدس حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) برگزار شد، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، مسئولان ارشد نظامی در شمال شرق کشور، مدیران کل استان، مسوولان شهرستانهای استان و جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران حضور داشتند.
وزیر کشور در این مراسم با تبریک ایام ماه ربیع الاول اظهار کرد: حضور در جلسات تکریم و معارفه سربازان انقلاب بسیار معنادار است.
احمد وحیدی با بیان اینکه با حضور آیت الله رییسی در کنار منویات مقام معظم رهبری، انسجام کافی را دارا هستیم، ادامه داد: شهید شوشتری ما شهید وحدت بود و این خود نشان‌دهنده مرکز توجه دشمنان ما است، وقتی عزیزی را هنگام بازدید از عزیزان بلوچ به شهادت می‌رسانند نشان می‌دهند که مخالف وحدت ما هستند.
وی افزود: استقامت مردم در مقابل فشار هرچه بیشتر مشکلات از برکات انقلاب اسلامی است.
وزیر کشور با بیان اینکه مدیر باید تحول را مدیریت کند، تکمیل کرد: مدیر تحول‌گرا به آینده توجه دارد؛ مکتب ما به دنبال تحول و ساختن مردم و جامعه است، دشمنان نیز از این رویکرد انقلاب می‌ترسند؛ امروز در چهل و دومین سال انقلاب اسلامی، این انقلاب شفاف‌تر و روشن‌تر به جلو می‌روند و این نشان می‌دهد مکتب اهل بیت آینده دنیا را رقم می‌زند و این تمدن نوین اسلامی و همان فرمایش مقام معظم رهبری است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar