ایرنا/ سالن ورزشی طبقاتی شهر مامونیه شهرستان زرندیه همزمان با هفته تربیت بدنی، با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان بهره‌برداری شد.

بنیامین شکوه فر، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان زرندیه در جریان سفر ۲ روزه وزیر ورزش و جوانان به استان مرکزی، سالن ورزشی طبقاتی شهدای زرندیه را در شهر مامونیه افتتاح کرد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان زرندیه در آیین افتتاح این طرح ورزشی، گفت: این طرح ورزشی در یک ساختمان سه طبقه احداث شده که مشتمل بر سوئیت اقامتی ویژه ورزشکاران و مربیان، سالن ورزشی رشته‌های رزمی و ورزش‌های همگانی مانند تنیس روی میز و فوتبال دستی و بخش اداری است.
سیدعباس میرهاشمی افزود: این مجموعه ورزشی ۸۰۰ مترمربع مساحت دارد و برای تکمیل آن ۳۵ میلیارد ریال از منابع ملی و استانی هزینه شده است.
به گفته وی، در شهرستان زرندیه ۱۸ هیات ورزشی فعالیت دارند و در مجموع ۲ هزار و ۵۰۰ ورزشکار نیز در قالب تیمی یا ورزش های انفرادی ساماندهی شده‌اند.
معاون وزیر ورزش و جوانان در بدو ورود به شهرستان زرندیه با حضور بر مزار شهدا و قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ شهیدان، ادای احترام کرد.
وزیر ورزش و جوانان در سفری ۲ روزه میهمان مردم استان مرکزی است.
نشست با مسئولان هیات‌های ورزشی و سمن‌های مردمی حوزه جوانان، شرکت در همایش پیاده روی خانوادگی در منطقه گردو اراک و جشنواره ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی روستای هزاوه، از دیگر برنامه‌های سفر وزیر ورزش و جوانان به استان مرکزی است.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today