باشگاه خبرنگاران/ رئیس‌جمهور گفت: دولت با برنامه‌ریزی دقیق و اجرای اقدامات حساب شده تمام تلاش خود را برای آبادانی شرکت کشت و صنعت مغان معطوف می‌کند.

حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور امروز در جریان بازدید از مجتمع کشت و صنعت و دامپروری مغان اظهار کرد: دلیلی برای توقف و کند شدن روند کاری و احیای این مجتمع اقتصادی وجود ندارد.
او با بیان این که با وجود این مجتمع اقتصادی بیکاری در منطقه مغان معنی ندارد، اظهارکرد: وزارت جهاد کشاورزی برای توسعه و رونق این بنگاه بزرگ اقتصادی باید برنامه‌ریزی و اقدام کند.
رئیس جمهور بیان کرد: این مجتمع بزرگ اقتصادی پس از ابطال واگذاری مسئولیت‌های اجتماعی زیادی نسبت به شهر، استان و وضعیت مردم دارد.
رئیسی اضافه کرد: مردم منطقه نسبت به احیا و استفاده حداکثری این بنگاه بزرگ اقتصادی توقع به جایی دارند که باید با برنامه‌ریزی این توقع برآورده شود.
او همچنین گفت: دولت و سیاست‌گذاران بخش کشاورزی موظف هستند تا امکانات و اعتبارات لازم برای آبادی، توسعه و ایجاد زمینه اشتغال در این مجتمع را فراهم کنند.
سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل نیز در این بازدید گزارشی از ظرفیت‌ها، اقدامات و برنامه آینده احیای این مجتمع ارائه کرد.
عباس جهانگیرزاده نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار مغان در مجلس شورای اسلامی هم در این بازدید مطالبات مردم در خصوص این مجتمع را بیان کرده و خواستار تعیین تکلیف واگذاری و یا عدم واگذاری مجتمع به بخش خصوصی شد.


 
 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today