تسنیم/ مراسم معرفی استاندار جدید آذربایجان شرقی فردا شنبه برگزار می‌شود.

آیین تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید آذربایجان شرقی فرداشنبه اول آبان ماه ساعت هش صبح برگزار می‌شود.
براین اساس و طبق آنچه تاکنون اعلام شده این مراسم با حضور احمد وحیدی، وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و دیگر مسئولان استانی برگزار می‌شود. 
با استقرار دولت تعیین و تغییر استانداران نیز همواره مورد توجه بوده که درباره استان آذربایجان شرقی نیز این موضوع صدق می‌کرد. گزینه‌های احتمالی زیادی برای تصدی پست استانداری آذربایجان شرقی به گوش می‌رسید و گمانه‌زنی‌های بسیاری نیز در این باره در فضای مجازی و محافل مختلف انجام می‌شد.
اما در نشست هیئت وزیران که روز یکشنبه این هفته به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، هیئت وزیران پس از بررسی سوابق عابدین خُرّم، به عنوان استاندار آذربایجان شرقی رأی اعتماد دادند.
عابدین خُرّم دانش‌آموخته لیسانس مدیریت و فوق لیسانس مدیریت استراتژیک است که سوابق مدیریتی و امنیتی فراوانی در شمال غرب کشور در کارنامه دارد. 
از دیگر سوابق خُرّم می‌توان به عضویت در شورای تامین استان، عضویت در شورای فرهنگ عمومی استان، مبارزه با احتکار و مفاسد اقتصادی، بررسی و پیگیری احیای صنایع راکد، اقدامات زیر ساختی، محرومیت زدایی، جوانگرایی در انتصابات است که با مردم باوری، روحیه جهادی و اتکا به برنامه های بالا دستی می‌تواند اهداف عالیه دولت سیزدهم را محقق کند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today