ایرنا/ مسئول روابط عمومی هیات تنیس استان البرز گفت: با  انجام بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی، چهار تنیسور برتر مرحله نیمه‌نهایی استان مشخص شدند.

امیر آجورلو، مسئول روابط عمومی هیات تنیس استان البرز اظهار کرد: در مسابقات یک هزار امتیازی بانوان کشور که به میزبانی استان البرز در مجموعه تنیس آکام فردیس برگزار شد، در زمین شماره یک مجموعه تنیس آکام نیلی عطفی به مصاف کیانا رشادی نژاد رفت و در نهایت با نتیجه(۶-۱/ ۶-۱) به پیروزی دست یافت.
‎وی ادامه داد: در زمین شماره ۲، هانا سلطانی و میترا ابراهیمی به رقابت پرداختند و در نهایت سلطانی با نتیجه(۶-۴ / ۶-۲) به برتری دست یافت.
‎آجورلو بیان کرد: رقابت سوم بین مهراز رضویان و عسل حاج‌هادیان در زمین شماره سه به انجام رسید که در نهایت حاج‌هادیان با نتیجه(۶-۲ / ۶-۰) برتر شد.
‎مسئول روابط عمومی هیات تنیس استان البرز گفت: در بازی آخر که در زمین شماره پنج انجام شد، آنیتا مهره‌کش با نتیجه( ۶-۱ / ۶-۴) الهه ظفرخواه  شکست داد و به نیمه‌نهایی صعود کرد.
‎وی یادآور شد: سرداوری این دوره از مسابقات به عهده مهدی ملک‌زاده بود.
آجورلو گفت: این دوره از رقابت‌ها ۱۰۶ تنیسور در قالب ۲۳ تیم دو نفره از ۲۴ مهرماه جاری آغاز شده و تا دوم آبان ماه ادامه دارد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday