مهر/ مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به کاهش دما هوای شبانه در استان کرمانشاه،گفت: هوای سرد شبانه حاکم در منطقه طی دو شب آینده نیز ادامه خواهد داشت.

فیروز دولتشاهی، مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه اظهار کرد: بر اساس تحلیل و بررسی آخرین نقشه‌ها و اطلاعات هواشناسی با گذر موجی کم رطوبت از جو منطقه طی امروز هوای استان کرمانشاه در بعضی ساعات با وزش باد نسبتاً شدید، گرد و خاک محلی و احتمالاً در پاره‌ای نقاط به خصوص نواحی کوهستانی شمال و شرق استان رگبار موقت باران همراه خواهد بود.
وی افزود: پس از عبور موج کم رطوبت از استان کرمانشاه از روز یکشنبه تا سه شنبه هفته جاری پدیده جوی قابل ملاحظه‌ای برای استان پیش بینی نمی‌شود.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به کاهش دما هوای شبانه در استان کرمانشاه، تصریح کرد: هوای سرد شبانه حاکم در منطقه طی ۲ شب آینده نیز ادامه خواهد داشت و این شرایط که کمترین دمای هوا در نواحی سردسیر استان کرمانشاه را به نزدیک صفر درجه خواهد رساند.
دولتشاهی خاطرنشان کرد: کاهش دمای شبانه هوا ممکن است سبب خساراتی به محصولات باغی و زراعی به خصوص در مناطق سردسیر استان کرمانشاه شود.
وی تاکید کرد: با توجه به روند تدریجی کاهش دما، کنترل رطوبت و دما در گلخانه‌ها و اعمال تهویه مناسب توصیه می‌شود و همچنین بهتر است سرکشی‌های شبانه در برنامه نگهداری واحدهای گلخانه‌ای در استان کرمانشاه قرار گیرد.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه بیان کرد: دمای هوای شهر کرمانشاه طی امروز در گرم‌ترین ساعت به ۲۳ درجه سانتی گراد و در سردترین ساعت شبانه روز به پنج درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد رسید.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today