باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف ۵ میلیارد و ۶۵۴ میلیون ریال نهاده دامی غیر مجاز در بجنورد خبر داد.

سرهنگ محمد غلامی، جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی بیان داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به فروش نهاده‌های دامی یارانه‌ای به صورت آزاد می‌کند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی خراسان شمالی قرار گرفت.
سرهنگ غلامی افزود: با هماهنگی مقام قضائی ماموران اقدام به بازرسی از محل کردند و تعداد زیادی کیسه نهاده‌های دامی از جمله ۳۴ هزار و ۷۳۰ کیلوگرم کنسانتره، ۵۵ هزار و ۵۷۳ کیلوگرم گندم، جو و ذرت، یک هزار و ۴۶۰ کیلوگرم آراد یارانه‌ای و یک هزار و ۶۵۰ کیلوگرم کود شیمیایی یارانه‌ای کشف شد. 
سرهنگ غلامی با بیان اینکه در مجموع ۹۳ هزار و ۴۱۳ کیلوگرم نهاده دامی یارانه‌ای که توسط این فرد به صورت آزاد به فروش می‌رسید کشف شده است، تصریح کرد: ارزش این مقدار نهاده دامی ۵ میلیارد و ۶۵۴ میلیون ریال برآورد شده است.
گفتنی است در همین رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر که به همراه پرونده متشکله برای انجام اقدامات قانونی به تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today