ایرنا/ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت در حال حاضر، سه شهرستان استان در وضعیت قرمز و دو شهرستان در وضع زرد کرونایی قرار دارد که این ارقام به ترتیب یک و دو مورد کمتر از هفته گذشته است.

علی مصطفوی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی اظهار کرد: طبق آخرین بررسی ها، شهرستان های اشنویه، پیرانشهر و بوکان در جنوب آذربایجان غربی وضعیت قرمز کرونایی دارند.
وی اضافه کرد: همچنین طبق آخرین برآورد صورت گرفته، شهرستان های ارومیه، خوی، سلماس، چایپاره، شوط و ماکو در شمال آذربایجان غربی و نقده، تکاب، میاندوآب، مهاباد، سردشت و شاهین دژ در جنوب استان وضعیت نارنجی کرونایی دارند.
مصطفوی بیان کرد: علاوه بر آن، دو شهرستان پلدشت و چالدران در شمال استان وضعیت زرد دارند که امیدواریم بهبود وضعیت را در روزها و هفته های آتی نیز شاهد باشیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اعلام هشدار جدی نسبت به ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، ابراز کرد: استفاده از ماسک و پرهیز از تجمع به ویژه اجتناب از سفرهای غیرضروری در همه استان از جمله مهمترین اقداماتی است که باید رعایت شود.
مصطفوی افزود: فرمانداران و مدیران دستگاه های مرتبط نیز نسبت به اجرای محدودیت های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا متناسب با وضعیت شهرها از جمله دورکاری ادارات، ترددهای شبانه و فعالیت صنوف اهتمام ویژه داشته باشند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today