شیرازه/ پیش از ظهر امروز حمل و نقل عمومی در شیراز به دلیل اعتراض رانندگان اتوبوس های درون شهری مختل شده و عدم حرکت اتوبوس باعث تعجب و اختلال در امور جاری مردم سومین حرم اهل البیت(ع) شد.

پیش از ظهر امروز عدم حرکت اتوبوس باعث تعجب و اختلال در امور جاری مردم سومین حرم اهل البیت(ع) شد؛ شهروند شیرازی در تماس با "سامانه مطالبات مردمی شیرازه" از تجمع و توقف اتوبوس ها در یکی از پایانه های مسافری این شهر خبرداد.
با بررسی های خبرنگار ما مشخص شد که رانندگان ناوگان اتوبوس درون شهری در پایانه های ولیعصر، نمازی، پایانه اجمدی و... از امروز صبح کار را آغاز نکردند.

چرخ اتوبوس‌های شیراز دوباره متوقف شد
آزادی نماینده بهره برداران سازمان حمل و نقل مسافر درون شهری شیراز گفت: راننده ها به علت حقوق کم و مشکلات بیمه امروز به محل کار مراجعه نکردند.
وی با بیان اینکه از سمت سازمان حمل و نقل شهرداری شیراز باید مسائل پیگیری شود، گفت: کماکان مطالبات از سال 1398 تاکنون پرداخت نگردیده و وعده های سازمان به صورت کامل محقق نشده است.
بنابه گفته نماینده بهره برداران سازمان حمل و نقل مسافر درون شهری شیراز، دوماه یارانه، کسری کارت، تبلیغات، حق سرویس در بستی، تبلیغات، 10 درصد معوقات شهریور ماه سال گذشته پرداخته نشده است.
خرداد ماه بود که اتوبوس های دورن شهری شهر شیراز پس از تجمع برای دریافت مطالبات با وعده مسئولان برای رفع مشکلات دوباره فعالیت خودشان را آغاز کردند که امروز دوباره شاهد اختلال در رفت و آمد شهروندان سومین حرم اهل البیت(ع) هستیم.
این درحالی است که مسئولان حمل و نقل شهرداری شیراز خبر از افزایش 50 درصدی  حقوق رانندگان دادند اما در واقعیت این افزایش حقوق محقق نشده است.
گفتنی است این پایگاه تحلیلی خبری پس از پیگیری از مسئولین و متولیان امر، نتیجه را به اطلاع مخاطبان خود می رساند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online