ایرنا/ چاپ روزنامه خراسان شمالی پس از ۴۵ روز توقف امروز -شنبه- بر روی پیشخوان روزنامه فروشی ها قرار گرفت و به چرخه انتشار بازگشت.

یوسف پرهیزگار، سرپرست دفتر روزنامه خراسان شمالی اظهار داشت: با پیگیری هایی که انجام شد این روزنامه محلی دوباره  آغاز به کار کرده است.
یوسف پرهیزگار افزود: این روزنامه که هم زمان با تاسیس استان در سال ۸۳ فعالیت خود را شروع کرد دوباره زیر نظر موسسه فرهنگی و هنری خراسان چاپ می شود.
وی افزود: فعلا روزنامه به طور مستمر چاپ نمی شود و استمرار فعالیت آن بستگی به حمایت مسوولان استانی دارد و با توجه به این که مسوولان قول مساعد برای حمایت از این روزنامه داده اند چاپ روزنامه با همان نیروهای قبلی آغاز شده است.
به گزارش ایرنا چاپ روزنامه خراسان شمالی که زیرمجموعه موسسه فرهنگی و هنری خراسان است با تصمیم هیت امنای این موسسه بزرگ تعطیل و امروز دوباره نخستین نسخه این روزنامه بر پیشخوان مطبوعات استان دیده شد.
خراسان شمالی با دارا بودن ۸۶۳ هزار نفر جمعیت رتبه ۳۱ کشور را در تعداد رسانه ها و مطبوعات دارد.
هم اکنون ۴۰ رسانه دارای مجوز در این استان شامل ۱۷ پایگاه خبری، چهار روزنامه، هشت هفته نامه، چهارماهنامه و هشت فصلنامه فعالیت می کنند.
همچنین در استان ۱۲ دفتر خبرگزاری کشوری از جمله ایرنا، ایسنا، مهر، تسنیم، فارس، پانا، شبستان، برنا وایکنا  فعال و  ۱۸۹ فعال رسانه ای نیز در خانه مطبوعات استان عضو هستند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today