باشگاه خبرنگاران/ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان اصفهان شناسایی شدند.

نورالدین سلطانیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به آمار بیماران جدید مبتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: در این بازه زمانی تعداد کل موارد نمونه‌گیری شده ویروس کرونا در استان ۴۰۷ نفر بودند که ۱۳۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان شناسایی شدند.
وی افزود: از این تعداد بیمار جدید مبتلا به کرونای شناسایی ۲۱۹ نفر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند همچنین در این بازه زمانی ۲۱۳ بیمار بهبود یافته از مراکز درمانی ترخیص شدند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۳۳۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۲۷۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.
وی آمار مرگ و میر بیماران مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان را ۱۶ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۱۰ نفر فوت شده مثبت کرونا بوده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today