هه وال موکریان/ رئیس شبکه بهداشت و درمان سردشت گفت: مرحوم "ابراهیم باهنر" دومین مدافع سلامت این شهرستان جان خود را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست داد.

داود آتشی، رئیس شبکه بهداشت و درمان سردشت اظهار کرد: زنده یاد «باهنر» از کارکنان پرتلاش شاغل در مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی ربط بود که روز گذشته بر اثر ابتلا به این بیماری جان به جان آفرین تسلیم کرد. مدافع سلامت
وی ادامه داد: این مدافع سلامت که ۴۶ سال سن داشت از ابتدای شیوع ویروس کرونا تلاش‌های شایانی را برای بهبود بیماران مبتلا به این ویروس در بخش محروم شهر ربط انجام داد تا اینکه خودش نیز بر اثر ابتلا به آن جانش را از دست داد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان سردشت اضافه کرد: وی طی دو هفته گذشته به علت ابتلا به این ویروس در بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان بستری بود که  پس از ۱۴ روز مقاومت در برابر این ویروس روز گذشته فوت کرد.
آتشی بیان کرد: تلاش صادقانه و ایثارگونه در خدمت به بیماران به‌ویژه حضور چندماهه در صف اول دفاع از مردم در برابر ویروس منحوس کرونا، قطعاً به‌عنوان باقیات‌ صالحات و توشه ای ماندگار برای وی در نزد پروردگار خواهد بود.
وی گفت: مرحوم باهنر سابقه ۲۶ سال خدمت در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان سردشت را در کارنامه داشت.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today