پلیس فتا/ رئیس پلیس فتا استان قزوین از کشف پرونده برداشت غیرمجاز بانکی که توسط یکی از اعضای خانواده شاکی، در استان قزوین صورت گرفته بود خبر داد.

سرهنگ محمدعلی فرهودی، رئیس پلیس فتا استان قزوین در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وصول یک فقره پرونده با موضوع برداشت غیرمجاز از حساب بانکی، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا استان قزوین قرار گرفت.
این مقام مسئول ادامه داد: شاکی در اظهارات خود بیان داشت طی چندین فقره مبالغی از حساب او برداشت شده که از علت آن اطلاع نداشته و خواستار روشن شدن موضوع  و شناسایی عامل برداشت از حساب می باشد..
سرهنگ فرهودی افزود: بررسی‌ مدارک موجود توسط کارشناسان پلیس فتا، گویای خرید چندین فقره شارژ از حساب شاکی توسط فرد مجرم بود. سرانجام پس از انجام استعلامات مشخص شد، شارژها توسط یک شماره همراه خریداری شده‌اند و اقدامات پلیس معطوف به شناسایی مالک خط و عامل ارتکاب جرم گردید.
وی ادامه داد: پس از مشخص شدن مالک خط، شاکی اعلام داشت  است خط متعلق به یکی اعضای خانواده وی بوده  که به علت اختلافات فی مابینشان، مدتی است با وی رابطه ندارد  به علت اختلافاتی که با ایشان داشته مدتی است با وی رابطه ندارد.
این مقام انتظامی با اشاره به محرمانه بودن اطلاعات بانکی افراد به شهروندان توصیه کرد:هرگز اطلاعات حساب‌های بانکی خود را در اختیار دیگران و  حتی نزدیکان خود قرار ندهند؛چراکه امکان سوءاستفاده از این اطلاعات وجود دارد.
رئیس پلیس فتا استان قزوین خاطرنشان کرد: پلیس فتا با تمام توان آماده خدمت‌رسانی در  فضای مجازی بوده و شهروندان می‌توانند در صورت مواجهه با هر مشکلی در فضای مجازی مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir با ما در میان بگذارند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today