ایلنا/ مرتضی کشاورز کلهر به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان قزوین انتخاب شده و طی مراسمی از طرف فرماندار این شهرستان معرفی شد.

محمد شفیعی فرماندار قزوین در مراسم معرفی بخشدار مرکزی قزوین اظهار کرد: بخش مرکزی قزوین با وجود منابع و پتانسیل‌های بالا، دارای چالش‌های متفاوتی نیز است که مدیریت  در راستای برطرف نمودن این موضوعات نیازمند استمرار در پیگیری و احساس تعهد است.
فرماندار شهرستان قزوین ادامه داد: از بخشدار پیشین بابت تمام خدماتی که در عین پاک دستی صورت گرفت نهایت تشکر و قدردانی را داشته و از پرودگار استمرار در خدمت رسانی را مسئلت دارم .
وی در ادامه خطاب به بخشدار جدید عنوان کرد: بخش مرکزی با وجود 146 هزار نفر جمعیت سلایق متفاوتی را در خود گنجانده است که با توجه به سوابق در پست‌های مدیریتی، همکاری معاونین فرمانداری، دستگاه‌های دولتی و ایجاد وحدت در بین متولیان امر در موضوعات مطروحه امید بر آن داریم تا شاهد رفع مشکلات و موانع در راستای ارتقای سطح بخش مرکزی از همه جهات باشیم.
این مسئول پس از توضیحات کامل در خصوص وضعیت فعلی بخش مرکزی و شرایط حاکم بر این بخش  از بخشدار جدید خواست تا با استمرار در پیگیری و ایجاد ساختاری مناسب قدم‌های جدیدی در راستای کادر سازی و تامین نیروی انسانی در بخش مرکزی برداشته شود؛ چرا که یکی از موارد قابل توجه در بخش مرکزی کمبود نیرو است.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today