شفقنا/ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم از افزوده شدن مرکز واکسیناسیون موسی ابن جعفر واقع در خیابان کارگر به صورت شبانه روزی خبر داد.

سیامک محبی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به سفر وزیر بهداشت به استان قم اظهار کرد: یکی از تصمیمات وزیر بهداشت در سفر به قم، راه اندازی مرکز واکسیناسیون شبانه روزی در استان بود که در سریعترین زمان ممکن این تصمیم اجرایی شد.
او افزود: به عقیده دکتر عین اللهی، وزیر بهداشت، واکسیناسیون در استان قم باید سرعت بیشتری بگیرد چون قم، اهمیت ویژه ای دارد و رفت و آمد اتباع خارجی در این شهر، زیاد است.
رئیس مرکز بهداشت قم با بیان اینکه از امروز شنبه، اول آبان ماه مرکز موسی بن جعفر واقع در خیابان کارگر بصورت شبانه روزی در خدمت عموم همشهریان قرار می گیرد، افزود: از تمام کسانی که تا این لحظه بنا به هر دلیلی موفق به تزریق واکسن نشده اند درخواست داریم در اولین فرصت با مراجعه به یکی از مراکز تجمیعی نسبت به واکسینه شدن خود اقدام نمایند.
او با تاکید بر نقش رسانه ها، مطبوعات و بویژه صدا و سیما در اقناع افکار عمومی ادامه داد: در کنار تمامی اقدامات انجام شده برای مقابله با بیماری کرونا، رسانه ها می توانند در اقناع سازی مردم و افکار عمومی برای تزریق واکسن، رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در این شرایط ویژه نقش موثری داشته باشند.
محبی از ورود استان به وضعیت زرد کرونایی خبر داد و تصریح کرد: امیدوارم در کنار واکسیناسیون عمومی و رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم این بیماری را مهار نماییم.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday