حوزه/ محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی بار دیگر و این بار برای شرکت در جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به قم سفر می‌کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی صبح روز پنجشنبه ۲۹ مهرماه به‌منظور دیدار با مراجع عظام تقلید و علما به قم سفر کرد.
وی در این سفر با حضور در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با آیت‌الله حسینی بوشهری رئیس شورای‌عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار آیت‌الله حسینی بوشهری بر اهمیت تعامل مجلس شورای اسلامی با جامعه مدرسین اشاره کرد و گفت: قطعاً حضور شما در جلسه هفتگی جامعه مدرسین که روزهای جمعه برگزار می‌شود می‌تواند اثربخش و مهم باشد و اعضای محترم جامعه مدرسین نیز خواسته‌ها و دغدغه‌های خودشان را بیان کنند.
محمدباقر قالیباف نیز ضمن قبول دعوت آیت‌الله حسینی بوشهری برای حضور در جلسه جامعه مدرسین، اظهار داشت: قطعاً برنامه‌ریزی می‌کنم تا ان‌شاءالله در دو ماه پیشرو در یکی از جلسات جامعه مدرسین شرکت کنم.
وی همچنین مراجع عظام تقلید و علما را گنجینه‌های گران‌بها عنوان کرد و ابراز داشت: همواره در طی این سال‌ها بر این مهم تاکید داشتم که هر ۶ ماه یک‌بار برای ارائه گزارش و بهره‌مندی از رهنمودهای مراجع عظام تقلید و علما به قم سفر کنم اما در طی دو سال اخیر شیوع بیماری کرونا و عدم امکان برگزاری دیدارها این توفیق از بنده سلب شده بود.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday