باشگاه خبرنگاران/ رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج از احداث مرکز جمع آوری و نگهداری موقت حیوانات مزاحم در آرامستان بهشت سکینه(س) خبر داد.

حمیدرضا عسگری، رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج گفت: با توجه به دریافت شکایات متعدد و اعتراضات مردمی از حضور حیوانات مزاحم(سگ‌های بلاصاحب) وبه منظور ایجاد امنیت زائران اهل قبور، مرکز جمع‌آوری و نگهداری موقت حیوانات مزاحم در آرامستان بهشت سکینه(س) راه‌اندازی شد.
وی افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی آرامستان بهشت سکینه(س)، متأسفانه روزانه شاهد حیوانات مزاحم(سگ‌های ولگرد) در قطعات مختلف هستیم که شرایط تردد و امنیت زائران اهل قبور و خانواده متوفی را با دغدغه و نگرانی مواجه کرده و از طرفی دیگر محلی برای ابراز احساسات جمعی از دوستداران و حامیان حیوانات شده است.
رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج ادامه داد: دوستداران حیوانات با غذا دادن به سگ های بلاصاحب باعث افزایش جمعیت آن ها شده اند.
عسگری عنوان کرد: شهروندان ضمن خودداری از غذا دادن به حیوانات مزاحم در مجموعه آرامستان، در صورت مشاهده سگ‌های بلا صاحب از طریق شماره تلفن ۱۵۳۰ و یا سامانه پیام کوتاه ۲۰۰۰۱۵۳۰ همکاران سازمان را برای جمع‌آوری و انتقال مطلع کنند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday