ایسنا/ مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: بخشنامه دورکاری کارکنان باتوجه به مصوبه هشتاد و نهمین جلسه ستاد ملی کرونا لغو و حضور منظم تمامی کارکنان دستگاه‌های اجرایی از اول آبان‌ماه در محل کار ضروری است.

شهاب قائدی، مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به ابلاغ بخشنامه لغو دورکاری کارکنان دستگاه‌های اجرایی، اظهار کرد: بخشنامه دورکاری کارکنان با توجه به مصوبه هشتاد و نهمین جلسه ستاد ملی کرونا لغو و حضور منظم تمامی کارکنان دستگاه‌های اجرایی از اول آبان‌ماه در محل کار ضروری است.
وی افزود: از ابتدای آبان‌ماه اکیپ‌های مشترک بازرسی با حضور نمایندگان اداره‌کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری و دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به‌صورت منظم نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی را نظارت می‌کنند.
قائدی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت موجود واکسیناسیون در کشور، تمامی دستگاه‌های اجرایی و ادارات ملزم به پیگیری جدی امر واکسیناسیون همکاران خود و خانواده‌هایشان هستند، کارمندان نیز مکلفند در راستای تحقق ایمن‌سازی جمعی در دریافت واکسن کرونا احتمام لازم را داشته باشند.
مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: از ورود کارکنانی که در موعد مقرر برای تزریق واکسن کرونا اقدام نکرده‌اند به دستگاه‌های اجرایی جلوگیری به‌عمل می‌آید، مگر اینکه تزریق واکسن به تشخیص پزشک برای آنان زیانبار تشخیص داده شود، حضور افرادی که حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده‌اند، بلامانع است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday