مهر/ طی آیینی با حضور مسئولان شهری «سید محمدحسن عیسی زاده» به‌عنوان شهردار دزفول معارفه شد.

سیدمحمدحسن عیسی زاده، شهردار جدید دزفول در این مراسم اظهار کرد: باید میراث دار خوبی برای اعتبار و ارزش‌های دزفول باشیم.
عیسی زاده افزود: به‌عنوان خدمتگزار کوچک مردم آماده همکاری با تمام ادارات و ارگان‌های شهرستان هستم چرا که معتقدم تنازع و نبود همدلی موجب پسرفت و کاهش اثربخشی می‌شود؛ بنابراین اگر به دنبال اعتبار برای نظام و کشور و دستگاه زیرمجموعه خود هستیم باید به دنبال وحدت باشیم.
وی با بیان اینکه بسیاری از نواقص و کاستی‌ها به دلیل بی‌توجهی به قانون و ضوابط است، گفت: التزام به قانون و نظام فصل الخطاب عملکرد بنده خواهد بود و به‌هیچ‌عنوان به دنبال دور زدن قانون نخواهم بود.
شهردار دزفول با بیان اینکه برای رفع مطالبات مردم و توسعه شهری از همه ظرفیت‌ها استفاده خواهم کرد، گفت: اهلیت، تخصص و تجربه در انتخاب مدیران شهرداری و سلامت و شفافیت عملکرد یک رویکرد مهم برای ما خواهد بود و تمام اموال و دارایی‌های شهرداری متعلق به مردم است؛ بنابراین هیچ موضوعی از مردم پنهان نخواهد ماند.
وی شایسته‌سالاری و جوان‌گرایی را از راهبردهای اصلی مدیریت خود برشمرد و افزود: عملکرد ما باید مسئولانه و عادلانه و همراه با پاسخگویی باشد؛ همچنین برای تمام اقدامات باید توجیه وجود داشته باشد و از خرد جمعی به‌خوبی بهره‌مند شویم.
شهردار جدید دزفول گفت: با توجه به گستردگی حوزه کاری شهرداری و تعدد برنامه‌ها و اهداف خواستار همکاری تمام مسئولان و مردم دزفول هستم تا بتوانم در راه خدمت‌گزاری به مردم موفق باشم.
سیدمحمدحسن عیسی زاده در تاریخ ۱۰ شهریورماه سال جاری با هشت رأی اعضای شورای شهر دزفول به‌عنوان شهردار این شهر انتخاب شد و حکم وی در تاریخ ۲۵ مهرماه توسط وزیر کشور صادر شد.
عیسی زاده، متولد سال ۱۳۵۲ در دزفول دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته زمین‌شناسی از دانشگاه آزاد اصفهان است.
از جمله سوابق وی می‌توان به مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر، مدیرعامل مجتمع نمایشی ایران فیلم وابسته به بنیاد شهید، مدیرعامل هتل آزادی اصفهان وابسته به گروه هتل‌های کوثر، مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره شرکت سنگ شمسه، مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت معدن فرآور امداد وابسته به کمیته امداد، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت توسعه و تجهیز معادن امداد اشاره کرد.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today