باشگاه خبرنگاران/ مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: در شهرستان سقز مبلغ ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری برای نصب و راه‌اندازی دو سایت جدید تلفن همراه هزینه شده است.

آزاد حکمت، مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اجرای پروژه‌های مختلف برای توسعه کمی و کیفی خدمات و سرویس‌های تلفن همراه از ابتدای سال جاری اظهار کرد: این اقدامات دو حوزه ارتقا تکنولوژی سایت‌های موبایل و راه اندازی سایت‌های جدید با صرف اعتبار چشمگیر در سطح استان صورت گرفته است.
وی به راه اندازی دو سایت جدید تلفن همراه در محله‌های بردبران و گلان شهرستان سقز، به منظور ارائه خدمات با کیفیتِ بالاتر به ساکنین این محدوده اشاره و عنوان کرد: هر دو سایت مذکور مجهز به تکنولوژی‌های ۳G و ۴G هستند.
حکمت با بیان اینکه برای نصب و راه اندازی سایت جدید در این شهرستان امکانات و تجهیزات لازم هم به لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزاری تامین شده است؛ خاطرنشان کرد: مبلغ ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای این دو سرمایه گذاری شده است.
مدیر مخابرات منطقه کردستان ارتقا کیفیت سرویس‌های شبکه ارتباطات سیار، دسترسی سریع به محتوا‌ها و اطلاعات موجود در فضای مجازی، ارسال سریع و همزمان پیام از طریق صوت و تصویر، بهره‌مندی دانش آموزان از اینترنت رایگان در راستای استفاده از شبکه مجازی و آموزشی شاد تحت عنوان مدرسه در خانه و ... را از مزایای راه اندازی دو سایت مذکور اعلام کرد.
وی بیان کرد: توسعه و ارتقا تکنولوژی‌ها و سایت‌های تلفن همراه در راستای پاسخگویی به مطالبات و رضایتمندی مشتریان، همچنان جزیی از برنامه‌های دارای اولویت در منطقه است که با سعی و کوشش همکاران برای تحقق این هدف تلاش خواهیم کرد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online