ایرنا/ علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان نخستین روز کاری خود را امروز همزمان با میلاد رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با حضور در گلزار شهدای این شهر و ادای احترام به شهدا آغاز کرد.

جمعی از مسئولان و جوانان هنگام حضور استاندار جدید همدان بر مزار شهدا وی را همراهی کردند؛ علیرضا قاسمی فرزاد با قرار دادن گل بر روی مزار شهدای سرافراز جنگ تحمیلی و قرائت فاتحه به آنان ادای احترام کرد.
استاندار همدان همچنین با حضور در مزار شهدای گمنام و شهدای مدافع حرم از جمله سردار شهید حسین همدانی با آرمان های شهدا و امام شهدا تجدید میثاق کرد.
قاسمی فرزاد همچنین در بدو ورود به باغ بهشت با حضور در مزار علمای بزرگ استان همدان از جمله ملاعلی معصومی همدانی به مقام شامخ این علمای فرهیخته ادای احترام کرد و در قطعه هنرمندان نیز حضور یافت.
علیرضا قاسمی فرزاد، روز چهارشنبه ۲۸ مهر امسال با تصویب هیات دولت به عنوان شانزدهمین استاندار همدان پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از هیات دولت سیزدهم رای اعتماد گرفت.
قاسمی فرزاد روز گذشته با حضور احمد وحیدی وزیر کشور معارفه و در این آیین از زحمات سید سعید شاهرخی استاندار سابق همدان تجلیل شد.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today