فارس/ رئیس پلیس راه هرمزگان از جان باختن و مجروح شدن12 نفر طی ۴۸ ساعت در تصادفات برون شهری این استان خبر داد.

مهدی نیکبخت، رئیس پلیس راه هرمزگان اظهار کرد: در برخورد دو موتورسیکلت در جاده باغ ها، از توابع بخش بیکاه شهرستان رودان، سه نفر در صحنه جان خود را از دست دادند و یک نفر به بیمارستان منتقل شد که حال وی نیز وخیم گزارش شده است.
وی افزود: در برخورد و آتش سوزی یک دستگاه پژو پارس با وانت حامل سوخت در جاده میناب به سمت جاسک نیز راننده پژو بر اثر سوختگی شدید جان خود را در صحنه از دست داد و راننده وانت نیز مجروح شد.
رئیس پلیس راه استان هرمزگان همچنین از برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با وانت حامل سوخت در یکی از روستاهای سیریک خبر داد و گفت: در این سانحه راکب موتور سیکلت جان خود را از دست داد و راننده نیسان حامل سوخت از صحنه فرار کرد.
نیکبخت با اشاره به اینکه از یک کشته و دو مجروح در واژگونی خودروی سواری پراید در جاده بندرعباس لار خبر داد، بیان کرد: این سانحه به دلیل واژگونی و عدم توجه به جلو رخ داده است.
وی بیان کرد: در یک سانحه دیگر در جاده بندرعباس به سمت حسنلگنی نیز واژگونی سواری پژو منجر به مجروح شدن راننده خودرو شد.
رئیس پلیس راه هرمزگان برخورد پراید با عابر پیاده در حوالی بادگیران جاده بندعباس ـ میناب را از دیگر حوادث ۲۴ ساعت گذشته عنوان کرد و گفت: در این حادثه نیز عابر پیاده مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.
نیکبخت یادآور شد: یگان های پلیس راه با همه ظرفیت خود در جاده های استان مستقر هستند تا کنترل بیشتری در ترددها تا پایان تعطیلات روز یکشنبه اعمال کنند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today