فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 355 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد.

فرزین رضاعی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن اعلام شناسایی 355 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته در استان، از بستری 839 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان خبر داد.
وی خاطرنشان کرد: سنندج با 516 نفر و دهگلان با 12 نفر بیشترین و کمترین آمار بستری بیماران کرونایی در کردستان دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: هم‌اکنون 87 بیمار مبتلا به کرونا در بخش(آی سی یو) تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.
رضاعی از مرگ یک بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته در استان خبر داد و آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون را یک هزار و 787 نفر ذکر کرد.
وی خطاب به شهروندان اظهار کرد: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.
گفتنی است؛ شهرستان‌های سقز و بانه در وضعیت قرمز و بیجار، سنندج، قروه، کامیاران، دهگلان، دیواندره و مریوان در وضعیت نارنجی و سروآباد در وضعیت زرد کرونا قرار دارند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online