مهر/ سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به بازی مهم تیمش برابر صنعت نفت، گفت: بازی سختی برابر صنعت نفت داریم ولی تلاش می کنیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

فیروز کریمی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور  اظهار کرد: بازیکنان تراکتور آمادگی خوبی برای این بازی دارند و تلاش می‌کنیم در این بازی موفق ظاهر شده و پیروز شویم.
وی با تاکید بر اینکه بازی درگیرانه و فیزیکی در پیش داریم، گفت: باتوجه به مسائل هفته اول و نتایج دو تیم، دیدار امروز به شدت حائز اهمیت است.
کریمی با بیان اینکه محمدی و واسعی برای بازی امروز مصدوم هستند، گفت: محرومی نداریم ولی کادر پزشکی تلاش می‌کنند واسعی به این بازی برسد.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور، افزود: تمام ارکان باشگاه در این خصوص زحمات زیادی کشیدند و از آنها قدردانی می‌کنم. کارت بازیکنان صادر شده و برای انجام یک بازی خوب آماده هستیم.
وی در خصوص تیم آبادانی نیز ابراز کرد: صنعت نفت تیم خوبی است و می‌توانست هفته نخست بازنده نباشد. به هر حال این تیم سال‌هاست فوتبال خوب و مبتنی بر تکنیک فردی و مهارت جمعی بازی می‌کند.
کریمی افزود: روی نقاط ضعف و قدرت تیم نفت کار کرده ایم و بازی‌های آنها را دیده ایم.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به اینکه می‌خواهیم دست پر از زمین خارج شویم، ادامه داد: تمرینات خوب پشت سر گذاشتیم و وضعیت خوب است.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today