ایسنا/ مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: ثبت‌نام از متقاضیان واحدهای طرح جهش تولید مسکن در سامانه سمن در هفت شهر زاهدان، سراوان، خاش، رامشار، مهرستان، سیرکان و جالق در محدوده تحت پوشش این اداره کل با قوت ادامه دارد.

عطاء الله اکبری، مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: متقاضیان این طرح می‌توانند از طریق سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی saman.mrud.ir اقدام به ثبت‌نام کنند.
وی با بیان اینکه متقاضیان پس از ورود به سامانه باید گزینه «ثبت‌نام نهضت ملی مسکن» را انتخاب کنند، گفت: نام نویسی از متقاضیان این طرح از ۲۸ مهرماه آغاز و به مدت یک ماه ادامه دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به درخواست های مردمی در تلاش هستیم در شهرهایی از استان که امکان تامین زمین برای احداث واحدهای طرح جهش تولید مسکن وجود داشته باشد به فوریت اقدام کنیم تا شهروندان با مراجعه به سامانه نسبت به نام نویسی اقدام کنند.
اکبری تاکید کرد: استفاده نکردن از تسهیلات دولتی در حوزه مسکن از اول انقلاب تاکنون، نداشتن مالکیت شخصی، متاهل بودن و حداقل پنج سال سکونت در شهری که تقاضا دارند از جمله شرایط واگذاری مسکن در طرح جهش مسکن است.


آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today