ایپناایپنا/ مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ۵۰ میلیارد تومان از محل سفر اخیر ریاست جمهوری به ورزش استان اختصاص یافت که ۳۰ میلیارد تومان امسال جذب می شود.

سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل عنوان کرد: بدهی های کلان ورزش و جوانان استان به حدی بود که علنا ورزش استان را فلج کرده بود.
وی افزود: تا پایان سال ۹۹ تلاش ما برای انسجام امورات ورزش استان بود و خوشبختانه با پرداخت ۶ میلیارد تومان بدهی ورزش استان، امسال توانستیم بسیاری از امور عقب افتاده را پیش ببریم.
مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل با اشاره به اینکه پروژه های نیمه تمام ورزشی در استان نیازمند ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار است، اذعان کرد: در حال حاضر ۲۰ پروژه ورزشی فعال در استان در حال احداث است؛ در صورتیکه ۱۹ ماه قبل تمامی پیمانکاران بدلیل بدهی ادارات ورزشی، ترک پیمان کرده بودند که با مساعدت های صورت گرفته و پرداخت معوقه ها، پروژه ها فعال شدند.
انوشیروانی ادامه داد: به برکت سفر اخیر ریاست جمهوری به استان مقرر شد ۵۰ میلیارد تومان از ۸۰ میلیارد تومان درتواستی ما از محل این سفر پرداخت شود البته این مبلغ مازاد بر اعتبارات دولتی و مصوبات بودجه ای می باشد.
وی همچنین گفت: ۳۰ میلیارد تومان از این اعتبار در سالجاری تزریق خواهد شد و ۲۰ میلیارد دیگر نیز در سال ۱۴۰۱ به ورزش استان جذب خواهد شد.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today