باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان از جان باختن ۴ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار کرد: با فوت چهار بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۹۹۶ مورد رسید.
او افزود: همچنین با شناسایی ۲۹۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۹ هزار و ۷۱۱ و بیماران سرپایی مثبت به ۹۴ هزار و ۴۲۴ نفر رسید.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۸۷۶ نفر بود که ۱۰۱ نفر از مراجعان به بیمارستان‌ها در بخش عادی بستری شدند.
طاهری افزود: ۲۱ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۵ بیمار بستری در بیمارستان‌های استان وخیم گزارش شده است.
او درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۵۲ و بهار یک هزار و ۴۸۰، تویسرکان یک هزار و ۴۹۸، رزن یک هزار و ۱۸۲، درگزین ۳۹۵، فامنین ۳۹۸ و کبودراهنگ یک هزار و ۴۵۸ نفر است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: همچنین تاکنون پنج هزار و ۵۷۱ نفر در ملایر، سه هزار و ۹۵۱ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار و ۵۸۹ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.
از ۱۰ شهرستان تابعه استان همدان، ۶ شهرستان در وضعیت زرد و چهار شهرستان همدان، رزن، نهاوند و تویسرکان نیز در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

 
 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today