باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از کووید ۱۹ را اعلام کرد.

مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ تا ساعت ۱۵ دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ را اعلام کرد.
وی گفت: موارد جدید بستری مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۱ مورد، شامل ۳۸ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، چهار مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، پنج مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۲۳ مورد در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.
شفیعی با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۶۵ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان کرمان بستری هستند، افزود: از این تعداد، ۱۳۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۵ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۱۶ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۵۶ نفر در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان بستری هستند.
وی تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون را ۴۱ هزار و ۲۸۲ مورد اعلام کرد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته، چهار نفر به علت ابتلا به کرونا در استان کرمان جان باختند، تصریح کرد: از این تعداد، سه نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و یک نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بودند.
وی افزود: مجموع جان باختگان بیماری کووید ۱۹ از ابتدا تاکنون به چهار هزار و ۸۶۶ نفر رسیده است.
شفیعی در بخش دیگری از سخنان خود به میزان واکسن تزریق شده در استان کرمان پرداخت و گفت: تاکنون میزان واکسن تزریق شده نوبت اول در استان کرمان، یک میلیون و ۸۶۰ هزار و ۴۰۲ دُز و میزان واکسن تزریق شده نوبت دوم، یک میلیون و ۴۵ هزار و ۱۳۸ دُز بوده است.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar