فارس/ بخشدار مرکزی فاریاب گفت: جاده مواصلاتی فاریاب- کهنوج بر اثر سیل حاصل از باران و طوفان عصر امروز دچار خساراتی در بخش آبنماهای جاده شده است.

عصر امروز طوفان و باران منجر به خسارتی در بخش محورهای مواصلاتی کهنوج- فاریاب، زهمکان- فاریاب شد و در بخش محصولات کشاورزی نیز به محصولات ذرت در بخش هوراین شهرستان خساراتی وارد کرد.
اسماعیل شکوهی، بخشدار بخش هور اظهار کرد: طوفان همراه باران و سیل خساراتی در بخش کشاورزی و راه‌های مواصلاتی شهرستان به‌خصوص بخش هور بر جای گذاشت.
وی با بیان اینکه تیم‌های تخصصی امداد و نجات در حال پایش منطقه و امدادهای احتمالی به شهروندان هستند، ادامه داد: میزان ریالی خسارات پس از بازدیدهای میدانی اعلام خواهد شد.
همچنین خدادای بخشدار بخش مرکزی فاریاب ابراز کرد: جاده مواصلاتی فاریاب- کهنوج بر اثر سیل حاصل از باران و طوفان عصر امروز دچار خساراتی در بخش آبنماهای جاده شده است.
وی با اشاره به اینکه تیم‌های راهداری در همان ساعات اولیه جهت امدادرسانی عازم منطقه خسارت دیده شده‌اند، خاطرنشان کرد:  تاکنون خسارات جانی گزارش نشده است و میزان خسارات ریالی پس از بازدیدهای میدانی ستاد بحران اعلام خواهد شد.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar