ایرنا/ حجت الاسلام «جعفر رحیمی» با حکم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به عنوان امام جمعه جدید ساوه معرفی شد و در آیینی با حضور مدیران استانی و شهرستانی کار خود را آغاز کرد.

جلسه شورای اداری شهرستان ساوه امروز با حضور نمایندگان ولی فقیه در استان های مرکزی و زنجان و جمعی از مدیران در سالن اجتماعات فرمانداری ساوه برگزار شد و از زحمات حجت‌الاسلام سیدابراهیم حسینی، امام جمعه سابق شهرستان تقدیر شد.
حجت‌الاسلام سیدابراهیم حسینی، امام جمعه سابق ساوه در این جلسه ضمن تشکر از مدیران و اصحاب رسانه ساوه بیان کرد: جریان پسماند ساوه که خیانتی به شهر بود، مدیران و خبرنگاران انقلابی برای حفظ منافع مردم مقاومت کردند.
فرماندار ساوه نیز در این جلسه اظهار کرد: امروز ۲ یار دیرین انقلاب اسلامی یعنی نماینده ولی فقیه در استان زنجان که از مظهر شهید بهشتی درس‌های بسیاری را آموختند و پس از انقلاب در جهاد سازندگی منشأ خیر و برکت شدند و آیت الله دری نجف‌آبادی که عمر خود در راه انقلاب و اسلام صرف کردند در این مراسم حضور دارند.
علی میرزایی گفت: نماز جمعه میراث امام خمینی(ره) است و به عنوان میعادگاه و پایگاه قلب فرهنگی باید مظهر اتحاد در جامعه باشد.
وی ضمن تقدیر از زحمات ۶ ساله امام جمعه سابق ساوه، ادامه داد: در طول چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی نماز جمعه بستری برای خنثی سازی استکبار و استبداد بوده و پایگاهی برای جذب نیروهای جوان است که در حفظ و تقویت آن باید کوشا باشیم.
امام جمعه جدید ساوه نیز در این جلسه با بیان اینکه مدیران باید عبد خدا باشند، گفت: امیدواریم با همت و حمایت مردم و مسئولان ساوه ادامه دهنده مسیر انقلابی‌گری و اخلاق‌محوری باشیم.
حجت‌الاسلام جعفر رحیمی بیان کرد: باید مساجد را با حضور پرشور جوان‌ان احیا کنیم تا نسل جدید انقلاب نیز همچون شهدا برای حفظ نظام و اسلام گام بردارند.

  

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today