صدا و سیما/ رییس پلیس راه مازندران درباره احتمال بارش باران و برف از امشب در جاده‌های کوهستانی استان به رانندگان هشدار داد.

سرهنگ جهان تاب رییس پلیس راه مازندران اظهار کرد: هم اکنون امد وشد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان و در جاده هراز محدوده شمال به جنوب تونل سپاه سد ترافیک حدود ۳۰۰ متر گزارش شده است.
سرهنگ جهان تاب افزود: هم اکنون آسمان استان ابری و سطح جاده‌های استان خشک است، اما با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر نفوذ سامانه سرد و بارشی از امشب احتمال بارش باران و برف و مه گرفتگی را در گردنه‌های گدوگ سوادکوه امامزاده هاشم لاریجان آمل، ولی آباد جاده کندوان خواهیم داشت.
او گفت: در این مدت رانندگان در مناطق کوهستانی مه گرفته با چراغ مه شکن و در مناطق برف گیر با تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ تردد کنند..
رییس پلیس راه مازندران افزود:افراد از سفر‌های غیر ضروری در جاده‌های کوهستانی پرهیز کنند.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
مازندران ۱۰هزار و ۷۰۰کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today