ایرنا/ میرداد میردادی شامگاه دوشنبه در نشست شورای مدیران شهرستان قشم به عنوان بیستمین شهردار قشم معارفه شد.

میرداد میردادی، شهردار جدید قشم در این نشست گفت: برنامه‌های مختلفی برای ارتقاء استانداردهای شهرستان قشم تدوین شده است که به مرور اجرا می‌شود.
وی افزود: ایجاد یک شهربازی، ترمینال مسافربری و پیست دوچرخه‌سواری از جمله طرح‌هایی است که سعی می‌شود با همراهی منطقه آزاد قشم اجرا شود.
میردادی ادامه داد: مسایلی که درباره قیمت میوه و تره‌بار در قشم مطرح است، تنها با ایجاد میدان تره‌بار حل‌شدنی است که ساخت آن نیز از جمله برنامه‌های شهرداری در دوره جدید است.
شهردار قشم تصریح کرد: وضعیت آب‌های سطحی شهر در هنگام بارندگی‌ها به ویژه برای بازار قدیم و برخی محلات به هیچ عنوان مناسب نیست که در این راستا اجرای طرح مدیریت آب‌های سطحی شهر در دستور کار قرار می‌گیرد.
وی افزود: ایجاد کارخانه آسفالت و زدودن وضعیت‌های ناهنجار از چهره‌ شهر به ویژه در ورودی آن نیز از برنامه های شهرداری است.
میردادی خاطرنشان کرد: در طراحی و ساخت المان‌های شهری باید آداب و فرهنگ این شهر مورد توجه قرار بگیرد و بر اساس رسوم مردم بومی، شهر تزیین و آراسته شود.
شهردار قشم افزود: بسیاری از املاک قشم بدون سند است که اخذ سند مالکیت این املاک از دیگر برنامه‌های شهرداری در دوره جدید خواهد بود.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today