فارس/ اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی هفته آینده به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های توسعه‌ای در هرمزگان به بندرعباس، جزایر و غرب هرمزگان سفر می‌کند.

احمد جباری، نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی هفته آینده به هرمزگان سفر می‌کنند.
وی افزود: این سفر به منظور بررسی وضعیت پروژه‌‌های عمرانی و توسعه‌ای هرمزگان بخصوص آن دسته از پروژه‌هایی است که در خدمت اقتصاد ملی قرار دارد.
به گفته نماینده مردم غرب هرمزگان، بازدید از بندر شهید رجایی و کیفیت اجرای فازهای توسعه‌ای این بندر، بازدید از وضعیت جزایر و پروژه‌های عمرانی آنها، همچنین وضعیت توسعه‌ راهها و کریدور شرق به غرب و ... از جمله برنامه‌های سفر کمیسیون عمران مجلس به هرمزگان است.
جباری خاطرنشان کرد: باید سقف اعتبار اجرای پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای هرمزگان را از اعتبارات ملی افزایش دهیم و ایجاد نگاه ویژه در میان نمایندگان عضو کمیسیون عمران در رقم خوردن این مهم اهمیت فراوانی دارد.
این عضو هیأت رییسه کمیسیون عمران مجلس گفت: دیدار با استاندار هرمزگان، حضور در نشست شورای برنامه‌ریزی استان و همچنین برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوع اجرای پروژه‌های کلان مسکن از جمله دیگر برنامه‌های سفر کمیسیون عمران به هرمزگان خواهد بود.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today