ایسنا/ تیم فوتبال آلومینیوم اراک در هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور پذیرای فولاد خوزستان است.

این دیدار از ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۵ آبان در استادیوم امام خمینی(ره) اراک برگزار می شود و شاگردان رسول خطیبی امیدوار هستند اولین پیروزی فصل جدید را برابر آخرین قهرمان جام حذفی کسب کنند.
تیم های آلومینیوم اراک و فولاد خوزستان فصل گذشته در هر دو دیدار رفت و برگشت به تساوی بدون گل دست یافتند و همین موضوع حساسیت بازی را بیشتر می کند.
تیم رسول خطیبی در هفته اول علیرغم ارائه بازی برتر برابر پدیده، با تساوی بدون گل از مشهد بازگشت و فولاد هم در اهواز پس از دو سال بازی خانگی بدون شکست، برابر پرسپولیس ۳ بر یک تن به شکست داد تا شاگردان عبداله ویسی در هفته دوم چاره ای جز پیروزی در اراک برای فرار از بحران نداشته باشند.
در اردوی فولادی ها سینا شاه‌عباسی و مهران درخشان‌مهر که در هفته اول موانعی برای حضور در میدان داشتند، در صورت رفع موانع احتمالا به دیدار با آلومینیوم می‌رسند. سینا مریدی و احمد الجبوری دو بازیکن جدید فولادی‌ها نیز احتمالا قادر به همراهی تیم‌شان خواهند شد و محمدرضا عباسی نیز اگر از مصدومیت رهایی یابد در اختیار کادر فنی قرار خواهد گرفت.
در مقابل، آلومینیوم اراک هم امیرمحمد هوشمند و ساسان حسینی را به دلیل محرومیت از سوی فدراسیون فوتبال در این بازی در اختیار ندارد. این دو بازیکن به دلیل عدم همراهی تیم ملی امید سه بازی محروم شدند و همین محرومیت باعث شد که خطیبی دو بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشته باشد.


 

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today