باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف بیش از ۱۶ تن مرغ قاچاق و عرضه خارج از شبکه توزیع به ارزش ۳ هزار و ۶۰۰ میلیون ریال در ایلام خبر داد.

سرهنگ حسین نجفی، جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام اظهار داشت: در پی اخبار و اطلاعات واصله و اقدامات فنی و پلیسی و رصد و پایش اطلاعاتی حوزه اقتصادی، خبری دال بر سوء استفاده عده‌ای از افراد سودجو و دلال مبنی بر انتقال مرغ زنده به صورت عرضه خارج از شبکه به پلیس امنیت اقتصادی استان، واصل و موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.
او افزود: با توجه به نیاز مبرم مردم استان به این فرآورده و سوء استفاده افراد دلال و سودجو که بدون اخذ مجوز‌های قانونی و عدم رعایت ضوابط و مقررات مربوطه و به قصد سودجویی اقدام به خروج مرغ زنده به سایر استان‌های همجوار نموده، با همکاری سازمان صمت استان نسبت به شناسایی متهمی که اقدام به فروش مرغ خارج از شبکه توزیع و عدم تحویل به کشتارگاه‌های صنعتی کرده بود اقدام و مقدار ۱۶ تن و ۹۳۰ کیلوگرم مرغ زنده کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان، با اشاره به اینکه ارزش ریالی طیورمکشوفه ۳ هزار و ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: در این راستا یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/