ایرنا/ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: ۴۰ درصد از جایگاه های عرضه سوخت جنوب آذربایجان غربی با ۳۰ درصد ظرفیت خود به صورت دستی فعال شده و هم اکنون سوخت مورد نیاز مردم را توزیع می کند.

سیدجواد فیض‌حسینی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب اظهار کرد: از مجموع ۶۲ جایگاه عرضه سوخت در جنوب استان ۲۵ جایگاه فعال شده و هم اکنون بنزین به قیمت آزاد سه هزار تومان و نفت گاز به ازای ۶۰۰ تومان به متقاضیان عرضه می شود.
وی با بیان اینکه اختلال در سامانه هوشمند سوخت باعث شده است تا کارت های سوخت در سامانه شناسایی نشود و دریافت بنزین با مشکل مواجه شود افزود: کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در حال اعزام به پمپ های بنزین ها برای خارج از مدار کردن سامانه هوشمند سوخت به صورت دستی هستند تا سوخت رسانی در جایگاه ها بدون کارت سوخت با نرخ آزاد امکان پذیر شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب اضافه کرد: تا ساعاتی دیگر و تا آخر شب در تلاش هستیم تمامی جایگاه های عرضه سوخت جنوب استان به صورت دستی فعال شود.
فیض حسینی افزود: با توجه به اینکه هیچ مشکلی در تامین سوخت وجود ندارد و سهمیه صاحبان خودروها نیز در کارت های سوخت آنها محفوظ است از این‌رو از عموم مردم درخواست می شود به آرامش و به تدریج به جایگاه های عرضه سوخت مراجعه کنند.
وی همچنین با تکذیب شایعه گران شدن قیمت بنزین، افزود: این شایعه به هیچ عنوان صحت نداشته و هیچ برنامه ای برای گران شدن این فرآورده وجود نداشته و بنابراین مردم هیچ نگرانی نداشته باشند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today