ایرنا/ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان گفت: تاکنون با تلاش تیم های مهندسی این شرکت ۵۰ جایگاه عرضه سوخت بنزین به صورت آزاد وارد مدار شد.

پیمان بهرامی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان روز سه شنبه بیان کرد: از مجموع ۸۸ جایگاه سوخت استان تاکنون ۵۰ جایگاه سوخت فعال شده  و از این تعداد ۱۵ جایگاه در مرکز استان به مدار عرضه سوخت بازگردانده شده است.
وی اظهار داشت: به دلیل نقص در سامانه هوشمند عرضه سوخت امکان استفاده از کارت بنزین وجود ندارد و عرضه سوخت در سطح استان بصورت آزاد در حال انجام است.
وی ادامه داد: به محض رفع اختلال و فعالیت سامانه هوشمند جایگاه‌های عرضه سوخت لرستان نیز کار خود را از آغاز می‌کند.
بهرامی بیان کرد: این مشکل فقط به علت نقص فنی بوده و به محض بر طرف شدن مشکل جایگاه ها بنزین به نرخ دولتی و یا آزاد عرضه خواهد شد.
وی با اشاره به آخرین وضعیت جایگاه‌های سوخت لرستان اظهار داشت: نقص فنی که حادث شده کل کشور را در بر گرفته و به فراخور این موضوع جایگاه‌های استان نیز از مدار عرضه خارج شدند.
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی لرستان گفت: هم استانی‌ها توجه داشته باشند که برای سهمیه آنها هیچ مشکلی پیش نیامده و کماکان سهمیه روی کارت‌ها وجود دارد و فقط به دلیل خارج شدن سامانه هوشمند از مدار عرضه بنزین با قیمت سه هزار تومان و نفت گاز با نرخ ۶۰۰ تومان عرضه می‌شود.
بهرامی گفت: همکاران در ستاد شرکت و متخصصان روی سامانه هوشمند در حال کار هستند و به محض اینکه این سامانه به مدار برگردد مردم می‌توانند از سهمیه‌های یارانه‌ای و نرخ اولی که روی کارت‌های آنها موجود است،  استفاده کنند.
وی با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی از نظر تامین فرآورده وجود ندارد، اضافه کرد: تنها نقص فنی است که همکاران در حال تلاش هستند جایگاه‌ها را به مدار عرضه بر می‌گردانند.
وی ادامه داد: مردم به شایعات گوش ندهند، هیچ اقدام، رخداد و رویدادی قرار نیست رخ دهد، یک نقص فنی کشوری وجود دارد که در حال بررسی و رفع است.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy