باشگاه خبرنگاران/ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان گفت: روند فعال سازی تدریجی جایگاه‌های توزیع سوخت در استان کرمان ادامه دارد.

نورالدینی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان اظهار کرد: تا چند ساعت آینده همه جایگاه‌های عرضه فرآورده نفتی در منطقه کرمان به مدار برگردند و سوخت گیری بتدریج عادی شود. 
وی با اشاره به اختلال ایجاد شده در شبکه سوخت هوشمند در سراسر کشور و استان پهناور کرمان، افزود: اکنون توزیع بنزین با نرخ آزاد و بدون کارت انجام می‌شود و پس از رفع مشکل، سهمیه ۱۵۰۰ تومانی ذخیره شده قابل استفاده است.
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان گفت: با تلاشی که‌همکاران ما انجام داده اند تا این لحظه بیش از ۸۵ جایگاه ما فعال است و بقیه جایگاه‌ها در حال راه اندازی هستند.
وی افزود: توزیع سوخت به صورت سه هزار تومانی در حال انجام است و نفت و گازدر مجاری عرضه در حال توزیع است.
نورالدینی بیان کرد: تمام جایگا‌های سوختمان تا امشب فعال می‌کنیم.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان تصریح کرد: جای هیچ نگرانی نیست و بیش از ۶۰ یا ۷۰ درصد در تمام شهرستان‌ها و در هر شهرستانی یکی یا دو جایگاه را فعال کردیم.
وی افزود: تا این لحظه بیش از ۸۵ جایگاه در سطح استان کرمان فعال هستند و این روند ادامه دارد و همکاران ما در مسیر‌ها در حال فعال کردن جایگاه‌ها هستند.
نورالدینی ادامه داد: سهمیه ۱۵۰۰ تومانی در کارت سوخت مردم باقی می‌ماند و به محض اینکه سامانه ارتباطش برقرار شد، مردم می‌توانند مجددا از ان سهمیه بهره ببرند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar