صدا و سیما/ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: ۳۷ جایگاه در استان یزد در حال عرضه بنزین با قیمت آزاد به شهروندان هستند.

عبدالرضا انتظاری، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد اظهار کرد: بر اثر اختلال در سیستم سامانه هوشمند سوخت کشور، عرضه بنزین از صبح امروز با استفاده از کارت سوخت با اختلال مواجه شد. 
وی افزود: ۱۳ اکیپ در حال مراجعه به جایگاه‌ها هستند تا اختلال را برطرف کرده و بنزین به قیمت آزاد عرضه شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی یزد ادامه داد: همکاران در ستاد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در حال بررسی موضوع هستند تا مشکل برطرف شود، اما نمی‌توان تاریخ و ساعت دقیقی برای اعلام حل این مشکل اعلام کرد.
وی اظهار کرد: شهروندان فعلا سوخت را به قیمت آزاد خریداری کنند، ولی نگران سهمیه سوخت خود نباشند چرا که سهمیه موجود در کارت آنان به قوت خود باقی و محفوظ است.
انتظاری شایعه افزایش قیمت بنزین تصریح کرد: هیچ تصمیم و برنامه ریزی برای افزایش قیمت بنزین وجود ندارد واین شایعه به شدت تکذیب می‌شود. از شهروندان می‌خواهیم آرامش خود را حفظ کرده تا ان شاء الله این مشکل در ساعات آینده برطرف شود.
وی افزود: هیچ نگرانی از بنزین نداریم، زیرا مخازن پر است و به هیچ وجه کمبود بنزین احساس نخواهیم کرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی یزد با اشاره به راه اندازی ۳۷ جایگاه از مجموع ۱۰۹ جایگاه سوخت در استان گفت: هم اکنون جایگاه‌های منتظرقائم، کوثر، کوهکان، صلاح نسب، شاهدیه، دانشگاه، استقلال، اله آباد، عابدزاده، ولیعصر، پیشخوان، رحمت آباد، خرانق، ترمینال و شهید قندی در شهر یزد و اشکذر مشغول به فعالیت هستند.
انتظاری ادامه داد: جایگاه‌های شمال اردکان و ۵ شهری در شهر اردکان، سومیا و نگین امامزاده در شهر میبد، رنجبر، پرهام، سبحان، سرو ابرکوه در شهرستان ابرکوه، شیرکوه، بنادکوک و بخ و گاریزات در شهرستان تفت، رضا سروش و خادم العباس در شهرستان بافق، حسینیه در شهرستان بهاباد و مسجد یک، سرو ارنان، تعاونی هرات، خورشیدی، آتنا، سپهر هرات و هرابرجان در شهرستان مهریز مشغول به عرضه بنزین به قیمت آزاد هستند.
وی تأکید کرد که این آمار به صورت مرتب افزایش می‌یابد چرا که همکاران در حال تردد در جایگاه‌های مختلف برای حل مشکل آن‌ها هستند.


 

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today