فارس/ آیین تکریم و معارفه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس امروز سه‌شنبه چهارم آبان ماه برگزار شد.

مهدی نوبانی، شهردار بندرعباس صبح امروز در حکمی علیرضا زارعی را به عنوان معاون جدید برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس منصوب کرد.
تا پیش از این مهدی جهانبخش در این پست قرار داشت که احتمالا به اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان باز می‌گردد.
مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در معارفه علیرضا زارعی عنوان کرد: توقعات بنده به عنوان شهردار در سیستم مدیریت فعلی شهرداری اول عدالت محوری است، هیچ نا عدالتی در هیچ حوزه ای نباید صورت بگیرد.
وی عنوان کرد: خدمات دهی به پرسنل بدون منت با تواضع و فروتنی انجام شود ما وظیفه داریم وی تاکید کرد مسولیت یعنی به مردم خدمت کنیم خدمت بی منت و عادلانه باید سرلوحه کار ما باشد.
شهردار بندرعباس گفت: هر اتفاقی در شهرداری باید با شفافیت صورت پذیرد و مسئولان و مدیران شهرداری باید پاسخگوی پرسنل باشند و حقی از کسی ضایع نشود.
وی گفت: ما برای پاسخ گویی به مردم و کارکنان آمده‌ایم و اخلاق و رفتار باید دقیق درست و با متانت باشد و در شهرداری امروز کار سفارشی و خلاف قانون نداریم و همه کارها بر اساس ضوابط باید باشد.
علیرضا زارعی کارشناسی مدیریت مالی حسابداری، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک و دانشجوی دکتری مدیریت کسب و کار است.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today