ایرنا/ معاون فنی و عملیاتی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان گفت: درپی وقفه چند ساعته در سوخت رسانی به خودروها، با تلاش کادر فنی ۵۴ درصد از جایگاه های عرضه سوخت در استان فعال شد.

مرتضی عابدینی، معاون فنی و عملیاتی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان اظهار کرد: تیم های فنی از همان ساعت های اولیه مشغول اصلاح روند سوخت رسانی هستند اما با توجه به پراکندگی استان و مناطق دور دست نسبت به سایر استانها زمان بیشتری برای راه اندازی سیستم سوخت دستی از طریق جایگاههای سوخت می برد.
وی ادامه داد: با توجه اینکه سیستم عرضه سوخت سهمیه از کار افتاده ولی درحال حاضر از ۱۶۴ جایگاه عرضه سوخت آزاد در استان هرمزگان، ۸۰ جایگاه آن  بویژه در شهر بندرعباس و جزیره های کیش وقشم راه اندازی شده وجای هیچ گونه نگرانی نیست.
معاون فنی و عملیاتی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان در خصوص صف خودرو در کنار جایگاه های عرضه سوخت هم یادآور شد: برخی از مردم به حساب اینکه سوخت گران می‌شود متاسفانه در صف سوخت ایستاده اند ولی توصیه می شود کسانی که سوخت در حال حاضر نیاز ندارند تا عادی شدن وضعیت، وقت خود را تلف نکنند که امیدواریم تا آخر شب روند عادی شود. 

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today