صدا و سیما/ مدیر شرکت نفتی منطقه چالوس گفت: همه جایگاه‌های سوخت این منطقه فعال شد.

تورج امانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس اظهار کرد: با توجه به مشکل سراسری بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت کشور، پمپ بنزین‌های این منطقه هم از ظهر دیروز دچار مشکل شدند که کارشناسان شرکت نفت منطقه، برای برطرف کردن مشکل وارد عمل شدند و همه جایگا‌ها را فعال کردند.
تورج امانی افزود: از ۶۰ جایگاه عرضه بنزین در منطقه چالوس، تاکنون مشکل همه جایگاه‌ها برای سوخت رسانی با بنزین نرخ آزاد رفع شده و این جایگاه‌ها در حال سوخت رسانی به مردم هستند.
وی با اشاره به اینکه حدود ۱۰ جایگاه هم با برطرف شدن مشکلاتشان، می‌توانند با کارت سوخت به رانندگان سرویس دهی کنند تصریح کرد: مشکل همه جایگاهها تا ۲۴ ساعت آینده برطرف می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس خاطر نشان کرد: مشکلی پیرامون تامین بنزین و نفتگاز در جایگاه‌ها وجود ندارد و فرآورده ها به میزان کافی در انبار‌های نفت و جایگاه‌ها وجود دارد و هیچگونه نگرانی در این خصوص متصور نمی‌باشد.
امانی با بیان اینکه شایعات مربوط به افزایش قیمت سوخت قویا" تکذیب می‌شود افزود: سهمیه سوخت موجود در کارتهای سوخت محفوظ است و تغییری نمی کند.
وی یاداور شد: ۴۱ جایگاه سوخت سی ان جی (گاز مایع) در منطقه چالوس با کسب استاندارد‌های لازم، فعال هستند و مردم می‌توانند از این جایگاه‌ها استفاده کنند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مشکل با شماره ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند و یا به ادارات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی شهرشان مراجعه کنند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today