فارس/ مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: تا به امروز بیش از ۷۴ درصد جمعیت دانش‌آموزی استان واکسینه شده‌اند و آرام و پیوسته به سمت بازگشایی حضوری مدارس در پیش هستیم.

مجید یزدان‌پناه، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین اخبار مربوط به بازگشایی مدارس، اظهار داشت: بیش از ۹۸ درصد از دانش‌آموزان استان از طریق شبکه شاد و یا حضوری مشغول آموزش هستند.
وی ادامه داد: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا و آیین‌نامه وزارت آموزش و پرورش، معلمان در مناطق مرزی، عشایری و روستایی استان با رعایت پروتکل‌ها در حال آموزش حضوری به دانش‌آموزان زیر ۱۰ نفر هستند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: طبق آخرین خبر از ۱۵ آبان‌ماه مدارس برای حضور دانش‌آموزان متوسطه دوم و از اول آذر ماه برای دانش‌آموزان متوسطه اول آماده است.
وی تصریح کرد: مدارس باز هستند ولی هیچگونه اجباری برای حضور دانش‌آموزان نیست، معلمان هم به روش حضوری و هم مجازی در حال تدریس هستند.
یزدان‌پناه در ادامه اشاره‌ای به روند واکسیناسیون دانش‌آموزان استان داشت و گفت: تا به امروز بیش از ۷۴ درصد جمعیت دانش‌آموزی استان واکسینه شده‌اند و آرام و پیوسته به سمت بازگشایی حضوری مدارس در پیش هستیم.
وی ادامه داد: آن دسته از دانش‌آموزان معلمان فرهنگیان که متقاضی دریافت کتاب‌های تک جلدی هستند سامانه azad.irtextbook.ir از سوم آبان‌ماه باز شده و می‌توانند کتاب مورد نظر خود را سفارش دهند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today