ایسنا/ رئیس اداره مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: تردد در محورهای استان در تعطیلات به مناسب ۱۷ ربیع الاول افزایش یافت به طوری که تردد ورودی به استان در بازه زمانی ۲۹ مهرماه تا دوم آبانماه سال جاری هشت درصد نسبت به هفته قبل افزایش یافته است.

امین بهزادنیا، رئیس اداره مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی اظهار کرد: در بازه زمانی ۲۹ مهرماه تا دوم آبان ماه امسال ورود ۱۰۸ هزار و ۲۵۸ دستگاه وسیله نقلیه به استان ثبت شده است که این رقم نسبت به هفته قبل هشت درصد افزایش دارد.
وی گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته یعنی ۱۴ الی ۱۷ ربیع الاول پارسال ۵۰ درصد افزایش یافته است.
بهزادنیا خاطرنشان کرد: در بازه زمانی ۲۹ مهرماه تا دوم آبان ماه امسال خروج ۱۰۶ هزار و ۳۷۲ دستگاه خودرو از استان به ثبت رسیده که این رقم نسبت به هفته قبل پنج درصد و نسبت به مدت مشابه پارسال(۱۴ الی ۱۷ ربیع الااول پارسال) ۴۹ درصد افزایش یافته است.
رئیس اداره مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی افزود: در تعطیلات به مناسبت ۱۷ ربیع الاول تردد یک میلیون و ۱۷۷ هزار و ۷۴۵ دستگاه وسیله نقلیه در محورهای استان گزارش شده که این رقم نسبت به هفته قبل ۱۲ درصد و نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۷ درصد افزایش دارد.
وی اظهار کرد: تردد خودروها در محورهای استان توسط ۵۱ دستگاه تردد شمار نصب شده در جاده های استان ثبت و مخابره می شود.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today