ایرنا/ رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان با اشاره به فعالیت ۹ جایگاه سوخت دزفول، گفت: شهروندان می‌توانند برای سوخت گیری به این جایگاه‌ها مراجعه کنند.

سیداسد میرعالی، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان اظهار کرد: ۹ جایگاه از ۱۶ جایگاه سوخت دزفول در حال حاضر فعال و در حال سرویس دهی هستند؛ مابقی جایگاه‌ها نیز تا عصر امروز در مدار قرار خواهند گرفت.
وی با قدردانی از صبر و شکیبایی مردم دزفول ادامه داد: سهمیه کارت سوخت کسر نخواهد شد و محفوظ است و شهروندان می‌توانند از عصر امروز با کارت خود سوختگیری کنند.
میرعالی درخصوص فروش بنزین به صورت آزاد و با قیمت‌های نامتعارف نیز گفت: تعزیرات و بازرسی صمت فروش غیرمجاز بنزین را بررسی خواهند کرد.
وی افزود: جایگاه‌های سوخت فخرایی، جندی شاپور، صداقت، دز،  احمدی، ثواب محمدی، توسنگ، خواجوی و سردشت دزفول در حال حاضر فعال هستند.
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان از همکاری نیروی انتظامی و امنیتی نیز قدردانی کرد و  گفت: تمام جایگاه‌های سی ان جی دزفول نیز فعال هستند.
سامانه هوشمند سوخت از ساعت ۱۱ روز گذشته سه شنبه مورد حمله سایبری قرار گرفت و به تبع آن جایگاه‌ها در ارائه خدمات سوخت رسانی از مدار خارج شدند.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today