ایسنا/ کارشناس هواشناسی استان همدان گفت: با توجه به سامانه‌ای که از جمعه وارد استان می‌شود، انتظار بارش تا روز یکشنبه را داریم.

روح الله زاهدی، کارشناس هواشناسی استان همدان در این رابطه اظهار کرد: از امروز تا جمعه آسمان استان درگیر ابرناکی‌های گذرا به همراه رگبار و رعد وبرق است، اما در روز جمعه با وارد شدن سامانه بارشی،  انتظار بارش تا روز یکشنبه را داریم.
وی ادامه داد: برای بارشی که از روز جمعه پیش‌بینی می‌شود، نمی‌توان مقدار دقیقی تعیین کرد اما انتظار ما این است که بین پنج تا ۱۰ میلیمتر بارش داشته باشیم.
زاهدی با بیان افزایش دمای صبحگاهی از امروزخاطر نشان کرد: کمینه و بیشینه دما در شبانه روز گذشته در استان، با صفر درجه سانتیگراد سردترین دما و ۲۰ درجه سانتیگراد گرمترین دما بوده است.
وی با اشاره به کمینه و بیشینه دما در استان اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان‌ها گرمترین شهرستان اسدآباد با ۲۱ درجه سانتیگراد و گل تپه با صفر درجه سانتیگراد سردترین قسمت‌های استان بودند.
زاهدی افزود: از نظر شاخص‌های آلایندگی و کیفیت هوا شرایط قابل قبولی در استان حاکم است، اما ممکن در زمان بارش مقداری شرایط تغییر کند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today