ایرنا/ معاون بهداشت و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ۳۰۸ بیمار مبتلا به کرونا در مرکزهای درمانی این منطقه بستری هستند که از این تعداد، ۲۳۲ بیمار در کاشان و ۷۶ نفر در آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان قرار دارند.

مهدی دلاوری، معاون بهداشت و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار کرد: شمار آزمایش مثبت کرونا از آغاز شیوع این ویروس(اسفند ۹۸) تاکنون در این منطقه با ثبت ۱۲۲ مورد جدید به ۵۲ هزار و ۷۱۶ رسید.
وی افزود: ۲۷۵ هزار و ۱۱ نفر از ابتدا شیوع کرونا تاکنون به مرکزهای بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند و ۱۷ هزار و ۷۸۷ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های این شهرستان‌ها مرخص شده‌اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به بستری موقت ۷۰ بیمار در مرکزهای درمانی این منطقه، ادامه داد: یک مرد ۵۸ و یک زن ۵۱ ساله بیمار مبتلا به کرونا در مرکزهای درمانی کاشان طی ۲۴ ساعت گذشته فوت کردند.
وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ بیمار جدید در بیمارستان کاشان و سه نفر نیز به صورت موقت در مرکزهای درمانی آران و بیدگل بستری شداند.
دلاوری شمار بیماران کووید ۱۹ بستری در بخش مراقبت‌های ویژه مرکزهای درمانی منطقه کاشان را ۳۱ نفر اعلام و اضافه کرد: ۲۴ نفر از بیماران در کاشان و هفت نفر در آران و بیدگل بستری هستند.
به گفته معاون بهداشت و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شدند که از این تعداد ۲۲ بیمار با سن دو تا ۸۶ سال در مرکزهای درمانی کاشان و ۶ نفر با سن ۳۴ تا ۸۶ سال در آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان قرار گرفتند.
وی با اشاره به مراجعه ۳۴۴ نفر به کلینیک‌های حاد تنفسی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: ۶ هزار و ۳۱۹ نفر نیز شمار پذیرش بستری موقت در مرکزهای ریفرال(زیر مجموعه) دانشگاه است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today