فارس/ فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف محموله ۱۳ میلیارد ریالی کالای قاچاق در عملیات پلیس شازند در توقیف یک دستگاه کامیون خبر داد.

سردار حسن مفخمی شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: در اجرای طرح های مقابله با معضل قاچاق کالا، مأموران انتظامی شهرستان شازند، با اطلاع از جابه‌جایی یک محموله قاچاق از محورهای مواصلاتی این شهرستان، برنامه ریزی عملیاتی لازم برای شناسایی و توقیف این محموله را آغاز کردند.
وی افزود: در مراحل تحقیقات تخصصی و در اجرای تمهیدات انتظامی صورت گرفته، خودروی کامیون حامل کالای قاچاق شناسایی و در عملیاتی متوقف و راننده خودرو دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: در بازرسی به عمل آمده از خودرو مورد نظر ۴۸ طاقه پارچه، ۷۴۷ بسته پودر بدن سازی، ۷هزار و ۹۱۰ قاب گوشی تلفن همراه، یک هزارو۷۱۲ بسته غذای حیوانات خانگی، ۹هزارو۳۶ عدد بوگیر، ۲۸۰ عدد سایه بان، ۳۲۰ عدد برف پاک کن، ۱۰۰ عدد چراغ زنون خارجی فاقد هرگونه مدارک معتبر قانونی کشف شد.
مفخمی شهرستانی با اشاره به تعیین ارزش ۱۳ میلیارد ریالی این محموله قاچاق از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان شازند، اظهار کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today