ایسنا/ مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: حدود ۲۰۰ تن شکر تنظیم بازار در استان توزیع شد و با رایزنی‌های انجام شده با شرکت بازرگانی دولتی ایران روند تخلیه شکر تنظیم بازار تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

ولی‌الله زمانی، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان در این رابطه اظهار کرد: در راستای اجرای مصوبات تنظیم بازار استان و ماموریت‌های شرکت بازرگانی دولتی ایران در مهرماه امسال، حدود ۲۰۰ تن شکر تنظیم بازار از انبارهای اداره‌کل غله استان زنجان توزیع شده است.
وی افزود: در حال حاضر از بنادر کشور شکر به مقصد استان زنجان ارسال شده و در انبارهای کالاهای اساسی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان تخلیه می‌شود تا مشکلی از نظر تامین شکر به وجود نیاید.
این مسئول در رابطه با ادامه روند توزیع شکر تنظیم بازار در استان زنجان، تصریح کرد: طبق رایزنی‌های انجام شده با شرکت بازرگانی دولتی ایران روند تخلیه شکر تنظیم بازار تا پایان سال ادامه خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان از بسته شدن پرونده خرید تضمینی گندم در سال‌جاری خبر داد و گفت: امسال ۷۲,۰۹۶ تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان با اعتباری بالغ بر ۳۶۵ میلیون تومان خریداری شده است که این مقدار توسط ۵,۲۵۰ کشاورز به مراکز ذخیره‌سازی استان اعم از دولتی و خصوصی در قالب ۱۲,۶۰۰ محموله ارسال شده است.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today